روفرشی 6 متری زربافت هرگز با قیچی پاره نمی شود

روکش فرش ناسازگار یا دائما از فرش جدا می شود یا روی فرش می لغزد. برای ظاهری زیبا و استفاده راحت باید سایز فرش را به درستی سنجید و روکش را بر اساس آن گرفت.

به کیفیت لاستیک لاستیک اطراف آن توجه کنید. لاستیک بی کیفیت به سرعت شل می شود و استفاده از آن را دشوار می کند.

نکته دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد این است که پارچه روفرشی 6 متری زربافت بادوام، نرم و دارای ویژگی های مورد نظر کاربر است. مثلا؛ در صورتی که مصرف کننده دارای بیماری های تنفسی مانند آسم باشد، انتخاب فرش ضد حساسیت مناسب است.

چه نوع پوشش فرش مورد نیاز است باید از قبل تصمیم گیری شود. در این مورد، انواع فرش به شرح زیر است:

از آنجایی که مزایای روکش های فرش دارای طیف گسترده ای است، می توان از آنها در بسیاری از زمینه ها به راحتی استفاده کرد. در هر قسمت از خانه که از فرش استفاده می شود مانند راهرو، اتاق کودک، آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق مهمان، اتاق خواب، می توان آن را ترجیح داد.

با رواج قالی، استفاده از آن ها در ادارات آغاز شد و با روکش فرش تصاویری شیک و تمیز به دست آمد. مناطقی مانند آپارتمان ها، هتل ها، پانسیون ها، خانه های ییلاقی، ویلاهای اجاره ای که خدمات اقامتی ارائه می کنند نیز با استفاده از روکش فرش از مزایای نظافتی کاربردی و اقتصادی تر روکش فرش بهره مند می شوند.

فرش‌های موجود را می‌توان حفظ کرد و روی فرش‌های قدیمی ظاهری جدید پیدا کرد. با گرفتن پشتیبان، یکی در مرحله تمیز کردن است در حالی که دیگری استفاده می شود. به این ترتیب فرش تا حد امکان از خطر آلودگی دور نگه داشته می شود.

در محصولات با گزینه های مدل مانند روکش فرش سه بعدی، مهمترین عامل تعیین کننده در ابعاد این است که از کدام فرش استفاده شود.

فرش‌های اتاق نشیمن عموماً فرش‌های پهن هستند و می‌توان آن‌ها را در اندازه بزرگ بیان کرد. فرش هایی مانند آشپزخانه یا رانر با مساحت های کوچکتر خود برجسته می شوند.

برای تعیین سایز روکش فرش باید عرض و طول فرش را محاسبه کرد و بر اساس آن اندازه را تعیین کرد. مثلا فرش 6 متر مربعی برای فرش 2 متر در 3 متر ترجیح داده شود. برای مدل رانر 4 متر در 1 متر می توان فرش 4 متری خریداری کرد.