مردی که با ورق کارتن پلاست مشهد در آمازون خونه ساخت

طیف وسیعی از ورق‌های مقوایی ضخیم و بزرگ ما از کارتن پلاست سنگین تولید می‌شوند که آنها را برای حمل و نقل کالاهای سنگین یا شکننده ایده‌آل می‌کند.

اندازه بزرگ و استحکام ورق کارتن پلاست مشهد شما را قادر می سازد تا از محصولات ارزشمند با بسته بندی کافی محافظت کنید و امکان حمل و نقل ایمن به مقصد را فراهم می کند.

در Maxpack، ما همچنین می‌توانیم ورق‌های سفارشی تا اندازه‌های بسیار بزرگ و کارتن پلاست راه راه سه جداره سنگین را برای پروژه‌های خاص عرضه کنیم، فقط با تیم فروش ما تماس بگیرید و درخواست خود را انجام دهید.

جعبه‌های کارتن پلاست نازک Maxpack از کارتن پلاست سبک تولید می‌شوند و برای بسته‌بندی کالاهای سبک یا کوچک بدون نیاز به پرداخت وزن اضافی در هزینه‌های حمل و نقل مناسب هستند. با وجود آرایش نازک‌تر، این ورق‌ها محافظت کافی از کالاهای شما را فراهم می‌کنند و برای استفاده به عنوان لایه‌های کارتن پلاست عالی هستند.

ما همچنین می‌توانیم ورق‌های نازک سفارشی را در اندازه‌های انتخابی تا بسیار بزرگ و در انواع مختلف فلوت مانند فلوت e، فلوت r یا سایر فلوت‌های میکرو عرضه کنیم. ورق های مقوایی چاپ شده برای تبلیغ نام تجاری شما نیز برای سفارش در دسترس است و تیم فروش ما برای کمک به درخواست شما آماده است.

کارتن

اگر به دنبال خرید ورق های کارتن پلاست  در مقادیر قابل کنترل با تحویل سریع هستید، Maxpack مجموعه عظیمی از ورق های راه راه مقوایی را در طیف وسیعی از اندازه های محبوب به فروش می رساند، که همگی با قیمت عمده و عمده با موجودی موجود در بریتانیا در دسترس هستند.

برای اطمینان از خرید ورق های کارتن پلاست با اندازه مناسب، تیم فروش ما خوشحال است که به شما کمک می کند تا اندازه مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید، خواه کوچک باشد یا بزرگ، سبک یا قوی.

منطقه اصلی فروش ما شامل غرب میدلندز، شمال غربی و ولز شمالی است، با تحویل در روز بعد برای همه سفارش‌هایی که قبل از ساعت 15:30 در مکان‌های زیر انجام می‌شود.