می توانید با سیر ترشی پنج ساله خانه خود را رنگ کنید

با چنین فهرست طولانی از مواد مغذی، به راحتی می توان فهمید که چرا افرادی که سیر بیشتری می خورند عموماً سالم تر هستند. اما مشکلات خاصی که سیر ترشی می تواند به آنها کمک کند چیست؟ ما این مزایای شگفت انگیز را پیدا کرده ایم، بنابراین شما مجبور نیستید!

سیر برای صدها و نه هزاران سال برای سلامتی و همچنین پخت و پز مورد استفاده قرار گرفته است. و سیر ترشی پنج ساله را می توان در تعدادی از دستور العمل های طب سنتی یافت.

ما می دانیم که سیر بسیار مغذی است، اما این فواید جادویی برای سلامتی چیست؟ بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه چیزی به سادگی سیر ترشی می تواند بر سلامت شما تأثیر بگذارد.

در اینجا فقط برخی از راه هایی وجود دارد که این استاندارد آشپزخانه ترشی می تواند تغذیه شما را تقویت کند.

برای هر کسی که به دنبال درمانی برای سرماخوردگی است، این واقعاً تا آنجا که می توانید نزدیک است. سرماخوردگی ناشی از تضعیف سیستم ایمنی بدن است. همین عامل می تواند منجر به بسیاری از بیماری های دیگر نیز شود.

برای کاهش خطر سرماخوردگی و سایر بیماری ها می توانید با سیر ترشی سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید. بنابراین اگر مستعد سرماخوردگی هستید، سیر ممکن است همان چیزی باشد که نیاز دارید!

سیر

سیر ترشی سرشار از آنتی اکسیدان ثابت شده است که خطر سرماخوردگی را کاهش می دهد و طول علائم را تا 70 درصد کاهش می دهد. چرا سیر ترشی را به رژیم غذایی خود اضافه نکنید و از همین امروز شروع به ساختن آن سیستم ایمنی نکنید.

بسیاری از افرادی که به مزایای سلامتی این سیر روی آورده‌اند، این کار را انجام داده‌اند زیرا کالری بسیار کمی دارد. سیر حاوی مواد معدنی و ویتامین های غنی است. بنابراین باورش سخت است که در ۲۸ گرم سیر ترشی تنها ۴۲ کالری وجود دارد!

این بدان معناست که شما می توانید سیر را بدون نگرانی در مورد کالری شماری بارگیری کنید. کالری کم موجود در سیر ترشی باعث شده است که از آن در بسیاری از مکمل های غذایی و همچنین دستور العمل های کم کالری استفاده شود.

برای مثال این دستور العمل میگوی سیر عسلی را از Sally’s Baking Addiction بگیرید. روی لینک بالا کلیک کنید تا آن را برای خودتان در خانه درست کنید. سیر را با سیر ترشی جایگزین کنید و از این افزایش سلامت کم کالری بهره مند شوید.

اولاً، لالا توصیه می‌کند یک شیشه سیر ترشی طبیعی بخرید (از سیری که در روغن فلفل است خودداری کنید زیرا خیلی روغنی است) و می‌خواهید سرکه را قبل از مخلوط کردن مواد داخل آن تخلیه کنید.

یک قاشق چای خوری فلفل چیلی و مقداری آویشن خشک قبل از اینکه همه را با هم در یک شیشه مخلوط کنید و بخورید.